Повернутися до звичайного режиму

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Про необхідність створення в Ізюмі дитячої художньої школи говорили давно, та на практиці втілити цю ідею в життя вдалося лише наприкінці 80-х років минулого століття. Серед тих, хто безпосередньо взяв у цьому участь, - член Спілки архітекторів України, тоді головний архітектор міста Василь Іванович Лисенко, місцевий художник Костянтин Васильович Чуб та ін.

У вересні 1988 року художні класи були відкриті при музичній школі. А вже через два роки за рішенням засновника - Ізюмської міської ради (№ 342 від 27 квітня 1990 року) Ізюмська дитяча художня школа почала діяти як самостійний заклад. З першого вересня цього ж року художні класи були переведені з музичної школи у своє власне приміщення на площі Садовій, 18/75.

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

В серпні 2020 року Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Ізюмська дитяча художня школа ім.С.І. Васильківського" було перейменовано на Комунальний заклад спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської міської ради "Ізюмська художня школа ім.С.І. Васильківського". На місцевому рівні заклад підпорядкований Управлінню культури Ізюмської міської ради.

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.