Повернутися до звичайного режиму

Наші традиції

/Files/images/F03[1].jpgКожного року у школі проводяться цікаві позакласні заходи: зустрічі з ветеранами війни та праці, екскурсії по місту, до Ізюмського краєзнавчого музею, новорічні та різдвяні вечори. А у 2008 році, напередодні Дня художника і дня народження видатного ізюмчанина всесвітньо відомого художника С.І. Васильківського та з нагоди 20-річчя навчального закладу, започатковано нове свято — посвята учнів молодших класів школи в юні художники.

За свідченнями учнів школи серед позакласних заходів один із найбільш цікавих і пізнавальних — відвідини Ізюмського краєзнавчого музею. Не було в цьому закладі ще ні однієї художньої виставки або виставки декоративно-ужиткового мистецтва яку б не відвідали наші учні. Особливо цікавими стають такі екскурсії тоді, коли у дітей є змога поспілкуватися з місцевими художниками чи аматорами народного мистецтва, послухати їх розповіді про життєвий і творчий шлях, світосприйняття і віддзеркалення його в образах, особливості техніки виконання тієї чи іншої роботи.

/Files/images/tradicii 1.jpg

До наших шкільних традицій можна віднести і святкування Нового року. Для більшості дітей це свято асоціюється з чудовою казкою, яку для них створюють дорослі. У художній школі все дещо по-іншому: дітей привчають розглядати Новий рік не тільки як свято подарунків від дорослих, а й самим, своїми руками створювати особливий піднесений і радісний настрій. Так, напередодні Нового року у школі проходять конкурси на краще святкове оформлення класів, виготовлення кращої новорічної прикраси або карнавального костюму. Навіть на новорічному ранку більшість завдань у конкурсах пов'язане з тими уміннями і знаннями, які діти отримали під час свого навчання. Тож солодощі та сувеніри вони отримують не просто з нагоди свята, а ще й за свій особистий посильний внесок у його проведення. І треба бачити ту безмежну радість і гордість в очах наших учнів за загальне визнання їх успіхів і старань./Files/images/tradicii 2.jpg

/Files/images/tradicii 3.jpgЩе одна наша традиція — випускний вечір восьмикласників, який нікого не залишає байдужим і назавжди закарбовується в пам'яті всіх учасників. До цієї події випускники готують спеціальний випуск стінної газети, в якій висловлюють свої враження від школи за вісім років навчання, побажання вчителям і учням молодших класів, діляться своїми мріями і сподіваннями щодо подальшого розвитку нашого навчального закладу. У школі створюється спеціальна виставка присвячена випускникам, на якій експонуються їх екзаменаційні живописні, графічні, скульптурні роботи та роботи декоративно-прикладного мистецтва.

Традиційними для наших вихованців і викладачів стали червневі виставки на центральній площі Ізюма і у міському парку, присвячені Міжнародному дню захисту дітей та Дню міста. Учнівські роботи і роботи викладачів викликають неабиякий інтерес як у ізюмчан, так і у гостей міста./Files/images/tradicii 4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 912

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.