Повернутися до звичайного режиму

Наша гордість

Щедрим на творчі здобутки став 2012-2013 навчальний рік для наших учнів. Ще у квітні 30 вихованців школи надали свої роботи для участі в обласному конкурсі дитячої творчості “Великодня писанка”, який щорічно проходить в нашій області у місті Валки. Приблизно така ж кількість вихованців взяла участь в іншому творчому фестивалі, що проводиться в рамках проекту “Творча Слобожанщина” під патронатом народного депутата України, Президента Громадської спілки “Соціальний Рух Поваги” Віктора Остапчука і має назву “Писанковий рай”.

/Files/images/P4251848.JPG

26 квітня у Будинку дитячої і юнацької творчості відбувся ІІ загальноміський тур цього дитячого фестивалю, у якому 38 учням школи були вручені дипломи учасників, із них 20 здобули нагороди різного рівня і отримали подарунки від Віктора Миколайовича Остапчука.
/Files/images/P4251891.JPG

Заключний ІІІ тур регіонального фестивалю “Писанковий рай” проходив 13 травня у Свято-Вознесенському соборі. Тут перемогу святкували учениці 7-го і 6-го класів ІДХШ — Анастасія Артем'єва і Валерія Ісіченко. Дівчата отримали дипломи переможців і цінні подарунки.

/Files/images/P1011914.JPG

Не залишилися юні митці Ізюмщини без перемог і на обласному конкурсі дитячої творчості “Великодня писанка” у Валках. Дипломи переможців 11 травня отримали троє вихованців художньої школи — Діана Василенко, Марія Торопова та Олена Вошева. Грамоти від Валківського краєзнавчого музею, де проходила виставка учасників конкурсу, отримали і їх педагоги — Наталія Георгіївна Маріненко, Марина Валеріївна Пелех і Олена В'ячеславівна Недавня.

/Files/images/P5040070.JPG

18 травня у Каневі відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу “Обєднаймося ж, брати мої”, присвяченого Шевченківським дням. Нагороду від Міністра культури України отримала тут учениця 8-го класу художньої школи Катерина Лоладзе. До речі, цього року ізюмчанка єдина від Харківської області досягла такого успіху. Почесною грамотою Міністра культури відзначена також і її наставниця — педагог з великим стажем і досвідом роботи — Наталія Михайлівна Гвозд.

/Files/images/DSC08048.JPG

Також 18 травня, але вже у Харкові, на обласній олімпіаді з історії образотворчого мистецтва, яка проходила в рамках ІІІ Дельфійських ігор Слобожанщини, дипломом за 4-те місце була нагороджена учениця 8-го класу ІДХШ Карина Жернова.

І, нарешті, 24 травня в нашому обласному центрі нагороди за перемогу у конкурсі традиційних художніх ремесел - ХІІІ відкритому фестивалі традиційної народної культури “Кроковеє коло” отримали ще троє вихованців Ізюмської художньої школи: п'ятикласниця - Євгенія Гудкова, і восьмикласниці - Анастасія Сухова та Карина Жернова.

Кiлькiсть переглядiв: 1058

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.