Повернутися до звичайного режиму

Наші вчителі

Плідно працюють з дітьми досвідчені педаоги: Наталія Михайлівна і Михайло Петрович Гвозд, , Наталія Георгіївна Маріненко, Валерій Тимофійович Сорока, а також молодше покоління вчителів - Олена Євгеніївна Тарєєва, Марина Валеріївна Пелех, Малярова Лілія Олексіївна, Олена В’ячеславівна Недавня, Міщенко Яна Андріївна, Зінченко Катерина Нугзарівна, Мироненко Світлана Іванівна. Як наслідок - рівень підготовки учнів школи один з найкращих серед подібних шкіл в області, Про це свідчать численні нагороди, які вони отримали в обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, фестивалях та інших заходах.

Педагогічний колектив школи продовжує працювати над удосконаленням виховного і навчального процесу, бачить нові напрямки своєї роботи. Так, зокрема, робиться усе, аби відновити в школі викладання такого предмету, як різьблення по дереву, від якого свого часу довелося відмовитися через фінансові труднощі. Було б добре, якби учні школи мали змогу отримувати знання з таких предметів, як дизайн і комп’ютерна графіка. Можливий подальший шлях розвитку школи - співпраця з іншими навчальними закладами, наприклад, відкриття на базі ІДХШ філії середнього або вищого спеціалізованого навчального закладу, що сприяло б не тільки розвитку школи, але й міста в цілому.

На жаль на пенсію вийшли такі досвідчені педагоги нашої школи як Мілкін Костянтин Євгенович, який також, працював довгі роки директором школи, Юшманова Любов Октябріївна, талановитий викладач та адміністратор школи. Але сподіваємося, що нове покоління педагогів принесе нові досягнення, нові підкорені вершини.

Кiлькiсть переглядiв: 916

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.