Повернутися до звичайного режиму

Наша історія

/Files/images/3.JPG

За час свого існування, пройшовши нелегкий шлях становлення і розвитку, Ізюмська дитяча художня школа перетворилася на сучасний мистецький заклад з високим рівнем підготовки учнів,які отримують тут всі необхідні знання для успішного продовження навчання у спеціалізованих мистецьких середніх-спеціальних і вищих навчальних закладах країни.

Школа має восьмирічний термін навчання. Учні тут вивчають: рисунок, живопис, композицію, історію образотворчого мистецтва. Окрім того, на уроках з декоративної композиції опановують: кераміку, художню вишивку декоративний розпис, батик, паперову пластику, витинанку.

Щорічно вихованці художньої школи беруть активну участь у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, фестивалях та інших заходах, демонструючи високий рівень професійної підготовки та індивідуальну майстерність.

28 серпня 2009 року з нагоди 155-річчя від дня народження уродженця Ізюма видатного художника С.І. Васильківського та 20-річного ювілею навчального закладу рішенням 65 сесії 5 скликання Ізюмської міської ради за номером 3270 Ізюмській дитячій художній школі було присвоєне ім'я Сергія Івановича Васильківського.

Кiлькiсть переглядiв: 877

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.